Jak v zahraničí ušetřit za ubytování

Datum: 14. 03. 2016

Plánujete dovolenou a rádi byste znali způsob, jak ušetřit za ubytování? Jak ušetřit za letenky jsme se již zmiňovali, nastává tedy čas najít vhodné ubytování pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Rezervujte si ubytování online
S pomocí internetových portálů usnadňujících hledání správného ubytování si vyberte lokalitu, datum a délku pobytu, cenové rozpětí a počet hvězdiček, jedním z nejlepších webových portálů tohoto typu je Booking, kde najdete ubytování v luxusních hotelech až po levné hostely či ubytovny. S podobným zaměřením je web Hostelbookers, nicméně postrádá českou verzi. Hledat se vyplatí i na Hihostels, kde najdete nabídku hostelů netradičních kategorií. Například milovníci historie zde najdou hotely nacházející se v oblastech světového kulturního dědictví UNESCO, ale i milovníci přírody najdou nabídku hotelů v národních parcích po celém světě.

Slevové portály
Také na slevových portálech můžete natrefit na levné ubytování nebo celou dovolenou! Některé pobytové zájezdy jsou již zajištěny i s dopravou. Využijte pobyty se slevou k moři či do hor, lázní a zábavních parků. Ušetřit můžete i více než polovinu z původní ceny, nabídky jsou zde však časově omezené, proto neváhejte!

Roommates
Zde se vám nabízí zažít během cestování cosi netradičního - především můžete potkat nové lidi a přitom ušetřit. Portál Roommates zprostředkovává ubytování u někoho doma. Najdete zde spolubydlícího, nabídek z celého světa je zde velké množství.

Homeexchange
Pobyt v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních je pro vás příliš rutinní? Vstupte na webový portál Homeexchange umožňující vzájemnou výměnu domů či bytů. Ačkoliv u nás není tento způsob ubytování příliš rozšířený, vy si ho můžete vyzkoušet! Jelikož se jedná o výměnu, za ubytování tedy nezaplatíte ani korunu, díky tomu si nyní můžete dovolit jet i do cenově výrazně dražších světových destinací.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.