Houston William P. Hobby

Datum: 11. 10. 2009
Vnitrostátní letiště pojmenované po bývalém texaském guvernérovi leží 13 kilometrů jihovýchodně od centra houstonské obchodní čtvrti. Jedná se o nejstarší letiště v Houstonu, které nyní slouží jen k vnitrostátním, regionálním a menším komerčním letům. Součástí letiště je i muzeum letecké dopravy z roku 1940.

Letiště Williama P. Hobbyho používá jen jeden terminál s 26 branami, z nichž čtyři využívá letecká společnosti Southwest Airlines. Zbylými aerolinkami působícími na letišti jsou Atlantic Southeast Airlines, Pinnacle Airlines, Shuttle America, SkyWest Airlines (všechny fungují pod hlavičkou Delta Connection ), a dále AirTran Airways, American Eagle a JetBlue Airways.

K cestě do centra města můžete využít autobusy městského dopravního podniku. Linka 88 je v provozu od časného rána až do noci, přičemž autobusy jezdí zhruba každých 10 minut. Cena plné jednosměrné jízdenka je 1,25 dolaru.

Nedaleko výdaje zavazadel naleznete přepážky autopůjčoven – své služby zde nabízejí společnosti Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.