Honolulu (Havaj) za 12600 Kč

Datum: 03. 04. 2010
Pro pokročilejší cestovatele je tu nabídka italské letecké společnosti Alitalia do Honolulu (Havaj) za bezkonkurenčních 12600 Kč (což je cca polovic běžné ceny letenek na Havaj). Odlet je z letiště Londýn Heathrow, přestupy v Římě a volitelně v Atlantě / Chicago. Jediný přestup v Chicagu nabízí solidní - 20 hodinový - stopover, který lze využít k prohlídce města. Let trvá celkově 40-50 hodin (včetně 20hod. stopoveru v Chicagu), což je daň za nízkou cenu letenky.

Volné termíny jsou v červnu (nabídka není moc bohatá) a v září a říjnu (zde je mnoho možných termínů). Letenky lze rezervovat přes americké servery jako např. Orbitz.com, lze bez problémů platit českou platební kartou.

Do Londýna se lze dopravit řádově za 1500 Kč za zpáteční letenku s Ryanairem z Brna a s Wizzem a Easyjetem z Prahy.

V Honolulu se nabízí kompletní škála ubytování od levných hostelů po 4 hvězdičkové hotely (v ceně od 90 dolarů za pokoj a noc), pro rezervaci doporučuji server Expedia.com. Před 3 roky jsme si půjčovali na Waikiki v Honolulu luxusní Nissan Altima za 17 dolarů na den. Za cca 20 tisíc korun na osobu tak lze pořídit exotickou dovolenou snů :)

zdroj: Flyertalk.com

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.