Hannover Langenhagen

Datum: 11. 10. 2009
Letiště Langenhagen leží ve stejnojmenném městě, přibližně 11 kilometrů na sever od centra Hannoveru. Jedná se o deváté největší letiště ve Spolkové republice Německo a jedno z mála, které je otevřeno nonstop, ačkoliv v nočních hodinách mnoho letadel nevzlétá.

Pro osobní přepravu jsou vyhrazeny čtyři terminály, na nichž dominují zejména letecké společnosti Air Berlin, TUIfly, Lufthansa, Welcome Air, Condor, SunExpress a S7 Airlines.

Přímo v terminálu C se nachází stanice příměstských vlaků S-Bahn. Linka S5 je v provozu od 4:30 až do půlnoci, přičemž spoje odjíždějí každou půlhodinu a jízda trvá asi 15 minut. Jednosměrná jízdenka, kterou si musíte zakoupit a před nástupem do vlaku jí označit, stojí v tuto chvíli 2,80 euro.

Nocování na hannoverském letišti vám zpříjemní pekařství v terminálu B, popřípadě nonstop otevřený bar s restaurací. K dispozici máte i lavičky a sedačky.

V případě potřeby si můžete ihned na letišti zapůjčit osobní automobil od společnosti Avis, Budget, Europcar, Hertz, National Car Rental, popřípadě Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.