Hamburk

Datum: 11. 10. 2009
Hamburské mezinárodní letiště leží ve čtvrti Fuhlsbüttel, osm a půl kilometru na sever od centra města. V roce 2008 přepravilo celkem 12 840 000 cestujících, což z něho dělá páté největší komerční letiště v Německu.

Cestujícím slouží Terminal 1 a Terminal 2, ze kterých své pravidelné linky provozuje několik desítek leteckých společností. Patří mezi ně například Lufthansa, Hamburg International, TUIfly, Condor, EasyJet, Germanwings, Cirrus Airlines, nebo ČSA.

Do centra města se snadno dopravíte příměstskými vlaky S-Bahn, které provozuje hamburský dopravní podnik HVV. Jízda linkou S1 na hlavní nádraží (Hauptbahnhof) trvá 25 minut, jednosměrná jízdenka vás bude stát 2,70 euro. Dopoledne jezdí vlaky v 10minutových intervalech, v podvečer pak každých 20 minut.

Terminály hamburského letiště jsou čisté a v noci poměrně tiché. K dispozici jsou internetové kiosky a nonstop otevřená kavárna, největší komfort pak najdete na kožených sedačkách a gaučích v budově Terminálu 1.

Na hamburském letišti jsou v provozu i autopůjčovny Avis, Budget, Europcar, Hertz, National Car Rental / Alamo a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.