Gran Canaria

Datum: 11. 10. 2009
Letiště Gran Canaria, známé i pod jménem Las Palmas, leží na stejnojmenném ostrově spadajícím pod Španělsko. V roce 2008 odbavilo 10 212 106 cestujících, čímž se stalo šestým nejrušnějším letištěm ve Španělsku a nejrušnějším letištěm na celých Kanárských ostrovech. Od populárních turistických oblastí na jihu ostrova je vzdáleno asi 25 kilometrů. Svoji základnu na něm má letecká společnost Binter Canarias Airlines.

K odbavování cestujících slouží Terminal A (pro lety do destinací ve vnitrozemí Španělska a celé Evropské unie) a Terminal B/C (letiště na okolních ostrovech a v zemích mimo EU). Mezi zastoupenými aerolinkami nechybějí ani Air Berlin, Air Europa, Condor Airlines, Hamburg International, Norwegian Air Shuttle, Ryanair, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, nebo TUIfly.

Za nejvýhodnější variantu transferu z/na letiště je považováno taxi. To je na ostrově všeobecně rozšířené a vcelku levné. Pokud se rozhodnete na letišti přenocovat, můžete využít plastové a čalouněné sedačky uvnitř terminálu.

Přepážku má na letišti hned šestice autopůjčoven: Avis, Cicar, Europcar, Goldcar Europa, Hertz a Top Car Auto Reisen.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.