Fuerteventura

Datum: 11. 10. 2009
Mezinárodní letiště Fuerteventura leží na stejnojmenném ostrově spadajícím pod Španělsko, zhruba 5 kilometrů jihozápadním směrem od hlavního města Puerto del Rosario. Postaveno bylo na počátku šedesátých let 20. století, kdy celá oblast zažívala turistický boom. Za rok 2008 odbavilo letiště celkem 4,5 milionu cestujících.

Všechny osobní lety z letiště Fuerteventura jsou odbavovány na jednom terminálu. Ten okupují zejména letecké společnosti TUIfly, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, Hamburg International, Air Berlin, Air Europa, Condor Airlines, nebo EasyJet.

S městem Puerto del Rosario letiště spojuje pravidelná autobusová linka dopravce Tiadhe. Zastávka autobusu je přímo před budovou terminálu.

Čekání na letišti vám zpříjemní hned několik kaváren a restaurací, které jsou zpravidla otevřeny od rána do večera. Na poslední chvíli také můžete zakoupit suvenýry z tohoto ostrovního letoviska. V přízemí terminálu se nachází pětice autopůjčoven – Avis, Cicar, Hertz, Payless a Top Car Auto Reisen.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.