Frankfurt Hahn

Datum: 10. 10. 2009
Německé komerční letiště Hahn je vzdálené 10 kilometrů od města Kirchberg a 20 kilometrů od města Simmern ve spolkové zemi Severní Porýní – Vestfálsko. Ve svém názvu nese jméno města Frankfurt, od kterého paradoxně leží 120 kilometrů na západ.

Bývalé vojenské letiště slouží především nízkonákladovým společnostem, zejména pak Ryanairu, který zde má svoji základnu. Všechny lety jsou odbavovány z jednoho jediného terminálu, který je otevřen 24 hodin denně.

Na letišti Hahn funguje jen pět pravidelných osobních přepravců, z nichž největší je Ryanair se svými více než padesáti linkami. Následují ho společnosti Wizz Air, Sky Airlines, Iceland Express a Bulgarian Air Charter.

K letišti zajíždějí v pravidelných intervalech autobusy z několika okolních měst – mimo jiné z Kolína nad Rýnem, Frankfurtu, Lucemburku, Kirnu, Trieru, nebo z Mainzu. Letiště je poměrně čisté, nocování na něm by neměl být vážnější problém. Největší komfort naleznete ve druhém patře terminálu v restauračních lavičkách.

V budově 500 sídlí hned sedmero autopůjčoven – National Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Car Partner Nord a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.