Francouzská riviéra pro lákavou dovolenou

Datum: 04. 05. 2016

Pobřeží s velkou historií. Oblast která se v cizině i ve francouzské domovině těší té největší oblibě. Nejslavnější město na riviéře Centro Pe se usadilo v zálivu. Malý rybářský přístav začal být slavný na začátku padesátých let, díky umělcům a intelektuálům kteří zde jezdili strávit léto.Před 60lety si malé pobřežní město díky filmovým můzám připlulo hrdý titul světové metropole filmu.

Francouzská riviéra nabízí krásné azurové moře, spoustu pláží, letovisek a množství památek.Můžete se stavit na výborné francouzské víno které lze najít ve většině hospůdkách. Při procházkách objevíte krásy uliček Nice a kouzelný dojem spatříte v mořském parku Marineland v Antibes
Užít bys te si měli celodenní výlet do Verdonského kaňonu a Saint Tropez, pří zastávkách si můžete povšimnout krásných výhledů. V Cannes vás čeká ohromná prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce, nevynechejte ani historické ulice Croisette a hotely v okolí pláží.
Menton- je lázenské město pojmenováno jako Tajná Riviéra, protože se schovává mezi výběžky hor. Opětovně zde najdete ohromné pláže, legendární památky(např. kostel St. Michel) a vynechat by jste neměli ani citronové slavnosti.

Na dovolenou ve Francouzské riviéře by jste měli jet aspon na 5 dní aby jste stihli něco projít a užít si tak parádní dovolenou ať už na plážích nebo po památkách. Nezapomeňte si včas rezervovat zpáteční letenky do Francie.

Saint-tropez

Podle většiny je to jedno z nejznámějších míst Francie.Točily se zde filmy o četníkovi ze Saint-Tropez.Je to rybářská vesnice s nekonečnou pláží a bílým pískem. Její četnická budova patří mezi nejfotografovanější budovy Francie.

NICE

město s romantickou historickou oblastí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a legendární původně římský přístav, kde je možnost koupání. A neměli by jste si zapomenout udělat i volný den u moře.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.