Florida znamená plno zážitků na celý život

Datum: 17. 05. 2016

Dovolenou strávíte na horkých plážích, golfových hřištích a zábavních nebo národních parcích. Výběr atrakcí je velmi velký, je na vás jestli chcete zkoumat vesmírnou základnu NASA v Orlandu, objevit zvířata Národního parku Everglades nebo se osvěžit na pláži v Miami, kde bylo natočeno plno filmů. Florida již minulý rok dokázala přitáhnout 105 milióny návštěvníků, čímž překonala svůj rekord.
Legoland- V roce 2011 zde byl otevřen jeden z největších legoparků na světě.Byl umístěn místo botanické zahrady park Cypress Garden. Je určen spíše pro rodiny s dětmi, které si výlet zajištěně užijí.
Národní park Everglades- Je třetím největším národním parkem USA.Tvoří ho mokřády, bažiny a je útočištěm mnoha druhů fauny i flory. Je to převážně subtropická divočina. Rádi zde také chodí milovníci rybaření.
Dny na Floridě bývají příliš horké, zejména v létě.Většina návštěvníků jezdí na Floridu hlavně k plážím a moři. I přes noc se zde drží příjemných 20°.

Cyklystika na Floridě

Florida je pro cyklisty přímo rájem na zemi. Je ji možné provozovat po celý rok a objevovat krásy floridské fauny. Většina hotelů na Floridě kola půjčuje za docela mírný poplatek, ale v řadě měst ještě funguje systém Bike and Ride. Po celé Floridě lze najít upravené cyklostezky .Nejlepší trasou je cyklostezka kolem pláží na Miami Beach. Cyklistika na Floridě je také skvělý způsob na objevení národních i státních parků.

Nakupování na Floridě

Hromada mnohých výrobků, hlavně oblečení, bot nebo elektroniky, je v USA o mnohem nižší než v České republice. Proto není zlé si cestou na Floridu ponechat nějaké místo navíc, na Floridě vám toho může hodně přibýt. Největším outfitovým nákupním centrem je Sawgrass Mills, které se dá najít ve městě Sunrise cca hodinu jízdy od centra Miami.

Zábavní parky na Floridě

Na začátku 70 let se ,,ospalé město,, změnilo. Společnost Walt Disney se rozhodla blízko Orlanda postavit svůj Disney World. Hned přibylo mnoho dalších úžasných parků, Magic Kingdom, EPCOT, Disney’s Hollywood Studios a Disney’s Animal Kingdom.Tyto parky se dočkaly i velkého úspěchu.Společnost NBCUniversal se rozhodla konkurovat a následovat tuto společnost a na začátku 90 let otevřela svůj Universal Orlando Resort, tématicky zaměřený na zábavní průmysl, hlavně film a televizi. Letenky na Floridu pořídíte za nízké ceny.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.