Exotické Seychely by jste měli poznat

Datum: 29. 09. 2015

Exotickou Seychelskou republiku by jste měli poznat. Denně sem míří davy turistů, kteří touží válet se na pískových plážích omývaných azurovým mořem. Díky tropickému podnebí je zde velmi pestrá a bujná vegetace.

Čeští občané nepotřebují ke vstupu na Seychely vízum. Postačí platný pas. Můžete se vydat s cestovní kanceláří nebo na vlastní pěst. Letenky zakoupíte za nízké ceny. Na ostrov doletíte za 40 h s mezipřistáním, protože z Prahy zde nemíří žádný přímý let. Doba strávená v letadle vám však za to stojí. Čeká na vás nádherná příroda, dobrodružství a úžasné zážitky.

Největší ostrovy, kam by jste se měli vypravit jsou ostrovy Mahé, Aldabra group, Alphonse group a další seskupení menších ostrovů. Místní měnou je zde Seyschelská rupie, ale zdejší zákony ukládají cizincům platit za veškeré služby včetně vstupného zahraniční měnou.

Na Seychelách na vás čeká nekonečné množství pláží. Ty nejkrásnější najdete na ostrově La Digue. Nejlepší pláží je Beau Vallon, kde v místních hotelech seženete nejlevnější ubytování. Koupání je vhodné na Mahé či na Praslinu, kam míří většina turistů. Mahé je největším ostrovem, na němž leží hlavní město Seychel Victoria. Leží zde hlavní letiště. Na okolní ostrovy se dostanete lodí, vrtulníkem nebo menšími letadly. Místní letiště zde má 20 vnitrostátních letů denně.

Nezapomeňte navštívit ostrov La Digue. Jde o jednu z nejfotografovanějších pláží na světě. Je to nejméně obydlený ostrov a naleznete zde vytoužený klid. Nid d’Aigles (Orlí hnízdo), nejvyšší hora ostrova má pouhých 333 metrů. Obklopují jej ostrovy Petite Soeur, Grande Soeur, Félicité a Marianne. Nechybí zde muzeum, kde vám ukáží výrobu kokosového oleje nebo přírodní rezervaci, kde je doma lejskovec černý. Projíždět se zde můžete třeba na kole.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.