Eastern Airways

Datum: 20. 09. 2009
Eastern Airways jsou britské aerolinky, které poskytují vnitrostátní a privátní přepravu zejména z domovského letiště Humberside v Anglii. Na pravidelných linkách přepraví ročně v průměru 700 000 pasažérů.

Mezi další základny Eastern Airways patří letiště v Leedsu, Newcastlu, Durham Tees Valley, East Midlands, Southamptonu, Aberdeenu, Wicku, Hawardenu, Norwichi, Liverpoolu a na ostrově Man. Společnost byla založena v prosinci 1997, kdy zároveň začala pravidelně létat na lince z Humberside do skotského Aberdeen. V roce 1999 byly pod firmu převedeny i aerolinky Air Kilroe se základnou na manchesterském letišti.

V sezóně 2006/2007 byly Eastern Airways za kvality svých služeb oceněny zlatou medailí od evropské asociace regionálních aerolinek.

Eastern Airways létaly v letní sezoně 2008 do těchto evropských destinací:

  • Francie: Angers

  • Německo: Hamburk (pouze charterové lety)

  • Norsko: Oslo, Stavanger

  • Velká Británie: Birmingham, Bristol, East Midlands, Humberside, Leeds, Liverpool, Newcastle, Norwich, Southampton, Teesside, Aberdeen, Stornoway, Wick, Cardiff, Isle of Man


V červnu 2009 měly aerolinky k dispozici tyto dva typy letounů:


PočetTyp letadlaKapacita21


BAe Jetstream 41

298


Saab 2000

50


Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.