East Midlands

Datum: 14. 10. 2009
Letiště East Midlands leží uprostřed trojúhelníku z anglických měst Derby, Leicester a Nottingham. Oblíbené je zejména mezi nízkonákladovými a charterovými přepravci, díky kterým letiště za rok 2008 odbavilo 5 620 673 cestujících a stalo se tak desátým největším v celém Spojeném království.

Veškeré lety odlétají a přilétají k jedinému terminálu, ve kterém se nachází i několik restaurací, obchodů a dokonce i modlitebna. Letiště v současné době mimo jiné obsluhují společnosti bmibaby, Ryanair, EasyJet, Jet2.com, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, nebo bmi.

Do měst Derby, Leicester i Nottingham jezdí každých 30 až 60 minut autobusy Skylink, a to po celý týden. Jednosměrná jízdenka, která až 24 hodin po označení slouží i jako zpáteční, stojí do všech třech měst 5 liber. Letiště je snadno dostupné i auty, neboť leží v těsné blízkosti dálnic M1 a M42.

Cestující, kteří na letišti čekají na ranní let, si mohou bez obav lehnout na vcelku pohodlné sedačky. Své pobočky mají v příletové hale autopůjčovny Enterprise, Europcar, National a Hertz.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.