Düsseldorf

Datum: 10. 10. 2009
Düsseldorfské mezinárodní letiště se nachází přímo v katastru tohoto města ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. S 18,15 miliony přepravených cestujících za rok 2008 se jedná o třetí největší letiště v celém Německu.

Pro osobní přepravu jsou vyhrazeny celkem tři terminály, na kterých dominují tyto aerolinky:

  • Terminal A (vyhrazený členům Star Alliance): Lufthansa, Austrian Airlines, Scandinavian Airlines System

  • Terminal B: Air Berlin, Condor, ČSA

  • Terminal C: Blue Wings, TUIfly, Turkish Airlines


Do centra města, popřípadě na düsseldorfské výstaviště, se nejsnadněji přepravíte taxíky, které čekají před budovou terminálu. Druhou variantou je systém S-Bahn (linka S7), se kterým se můžete svézt po celý den v pravidelných intervalech.

Spaní na letišti v Düsseldorfu se zdá být dle zkušenosti nocležníků vcelku pohodové. Světla se na noc zhasínají a k dispozici vám jsou čisté toalety i pohodlné sedačky.

V centrální příletové hale si cestující mohou vypůjčit automobil od jedné z těchto společností: Avis, Budget Deutschland, Europcar, Hertz, National Alamo, nebo Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.