Dovolená v JAR

Datum: 18. 05. 2016

Dovolená v Jihoafrické republice je plná exotiky, krásných nedotčených pralesů a afrických zvířat. S ovládáním anglického jazyku nebudete mít problém se zde domluvit. Doporučujeme jen prevenci proti malárii, která se může občas vyskytnout v parku Kruger. Očkování jsou velmi důležitá, některé jsou povinné a některé doporučené.
Co zde můžete navštívit?
Kruger park- je nejstarší africký park. Jméno má po Paulovi Krugerovi.V roce 1902 byl vyhlášen, dnes je nejznámější přírodní zajímavostí a nejnavštěvovanější oblastí Jižní Afriky.
Botswana- Je nejkrásnějším místem a ubytováním Afriky, s návštěvou této bezpečné destinace budete mít vždy nezapomenutelné zážitky. Můžete se zde ubytovat na 5* lodgích nebo stanovat venku. Aby příroda zůstala krásně zachována klade se zde důraz na dodržování malého počtu turistů.
Pretoria- je hlavní a administrativní město Jihoafrické republiky. Je známé svými legendárními budovami, fialově kvetoucími ulicemi, muzei, památníky a zahradami. V koloniálním období byli ve městě postaveny vládní budovy Union Buildings, které byly sídlem prezidenta Nelsona Mandely.
Kiberley- Aneb město diamantů, které vzniklo mezi lety 1871 a 1914 a vyrostlo kolem Velké jámy. Je to hlavní město provincie Severní Kapsko.
Bloemfontein- Je známé pod jménem jako město růží. Neboť v parku King´s naleznete přes 4 tisíce keřů s růží. Toto místo zaujme hlavně dámy, květiny jsou zde hned na prvním místě, protože je tady i 6 tisíc orchidejí v Hamilton Parku. Ve městě ale také najdete i mnoho památek z Anglo-búrské války a koloniálních budov.
Kde se ubytovat?
Simbavati Hilltop Lodge- Má 4 hvězdičky. Ubytování je zde na luxusních lodgích, které jsou uloženy na úpatí hory v Krugrově parku.Je zde největší výskyt zvěře a romantika vás zde taky nemine.
Entabeni Safari & Golf- Má 5 hvězdiček. Je to soukromá rezervace, ideální spíše pro rodinu s dětmi nebo při svatebích cestách. Ubytování je zde na lodgích bez plotů.
Grande Roche Hotel- S 5 hvězdičky je uložený v těch nejlepších vinicích z Jihoafrické republiky.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.