• Levné letenky >
  • Dovolená na Rhodosu vás nadchne. Budete se chtít vrátit

Dovolená na Rhodosu vás nadchne. Budete se chtít vrátit

Datum: 30. 09. 2015

Hlavní město Rhodos nabízí moderní i starou část. V nové části je řada obchodů, hotelových komplexů i firem. Lidé zde žijí jako jinde v Evropě. Historická část města skrývá mnoho památek a proudí sem tisíce turistů. Stará část je památka UNESCO. Obepínají ho staré kamenné hradby a naleznete zde mnoho byzantských i antických památek. Významné památky si můžete prohlédnout při jízdě malým vláčkem.

Jde o ostrov nabízející rozmanitou zábavu od turistiky, památek po sportovní zážitky. Najdete zde také nedotčenou přírodu a užijete si ticha a klidu. Oblíbeným turistickým letoviskem je Faliraki, které leží 15 km od hlavního města Rhodos. Jde o sestavu hotýlků a vilek, kde se můžete ubytovat. V resortu naleznete mnoho barů a taveren, jež lemují pětikilometrovou pláž. V městečku nejsou žádné historické památky.

Další oblíbené letovisko je Kolymbia, které leží 25 km jižně od hlavního města Rhodos. Zde najdete čilý noční ruch i klid a pohodu na plážích. Bohatá klientela navštěvuje městečko Ixia. Zde jsou především soukromé rezidence a luxusní hotely. Oblíbenou destinací je také Lindos. Najdete zde řadu hotelových komplexů.

Z památek můžete navštívit zátoku sv. Pavla, akropoli Lindos, klášter sv. Marka, hrady Monolithos, Kritina. Také se můžete vypravit na maják u města Prasonissi nebo starověké město Kamiros. Pohybovat se po ostrově můžete půjčeným automobilem. Na ostrov se můžete vydat letecky, z Prahy se zde dostanete už za 13 h. Navštivte tento malebný ostrov, který si zamilujete a budete se chtít vrátit i příští rok. Levné letenky vám dovolenou umožní.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.