Dovolená na Jadranu

Datum: 29. 10. 2015

Přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou? Inspirujte se u nás!
Pátý největší ostrov na Jadranu je obehnán vrcholky, které z dálky vypadají mohutně, přesto se jejich nejvyšší vrchol, Sv. Vit, tyčí do výšky pouhých 348 m n.m.
Pag lemují pláže ukryté v zátokách a zálivech, které omývá příjemně teplé moře.
Letecky se sem dopravíte pohodlně za chviličku, cílová destinace Rijeka vás již při příletu přivítá svou malebnou krajinou.

Ostrov protkaný kamennými hradbami nabízí krásné výhledy na celou svou krásu i okolní malé ostrůvky tyčící se nad mořskou hladinu.

Ostrov Pag je stále více oblíbenější destinací pro trávení letní dovolené, vydejte se zde také, a užijte si nezapomenutelné dny strávené na pláži či po toulkách ostrovem.
Dovolená na vlastní pěst se zde vyplatí, ušetříte spoustu peněz nejen za ubytování, ale především za letenky!

Pag oplývající kamenitou krajinou má zvláštní, přitažlivé kouzlo. Oblázkové pláže a betonová mola nabízí spoustu míst k relaxaci i odpočinku, zapůjčit si můžete i loďku, na které se vydejte hledat svou oblíbenou pláž, kde najdete klid i soukromí.
Na Pag vyrážejí hlavně potápěči a milovníci šnorchlování, kteří pod mořskou hladinou spatří mořský svět plný života.

Tato dovolená je vhodná i pro rodiny s malými dětmi, oblíbená pláž Zrče, pozvolný vstup do vody umožní i malým dětem a neplavcům užít si vodní radovánky.

Ubytování je možné v kempu u moře či v luxusním hotelu, každý si zde najde to své pohodlí.
Příjemně strávená dovolená začíná správným výběrem destinace, která by měla odpovídat vašim požadavkům, proto pro vás denně aktualizujeme naší nabídku známých i méně známých a neobvyklých míst, aby si vybral každý z vás.

Inspirujte se u nás a rezervujte si své letenky online z vašeho domova. Letenky si můžete zamluvit dopředu a ušetřit tak pěkný balík peněz.
Letenky na Pag jedině u nás za bezkonkurenční ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.