Dovolená, která stojí zato! II.

Datum: 15. 12. 2015

Slézání ledovců může být příjemnou aktivitou, navíc pokud se jedná o dvanáctikilometrového Ledovce Františka Josefa. Díky vydatnému slunečnímu svitu je na jeho vrcholku jen o málo chladněji než v nejspodnější části. Po celém dni procházení se po ledovci vám bude odměnou možnost naložit se do horkých pramenů na jeho úpatí.

Jeskyně Waitomo (Glowworm Cave) je proslulá tím, že jejich stěny jsou domovem stovek světlušek různých druhů. Pod nimi najdeme i zdroj pomalu tekoucí vody. Pronajměte si duši od pneumatiky a v klidu si na ní plujte po podzemní řece, zatímco jediným zdrojem světla vám budou právě světlušky. Opravdu jen málokdo se může pochlubit alespoň podobným zážitkem!

Na Severním ostrově najdeme místo zvané Rotorua, které zahrnuje v sobě přírodní minerální prameny, jezírka i bahenní gejzíry, ve kterých se můžete dosyta vydovádět. Úchvatné pohledy na okolí si můžete vychutnat při projížďce na gondole.

Termální park Orake Korako je oblastí jedinečných jeskyní, pramenů a bahenních jezírek a jezera Taupo, kde najdou zábavu příznivci jízdy na motorových člunech, seskoků s padákem i bungee jumpingu.

V malém rybářském městečku Kaikoura můžete celý den pozorovat delfíny, velryby a tuleně. Plavání s delfíny je zde jednou z nejoblíbenějších činností každého turisty.

Úchvatných míst je na Novém Zélandu spousty, věříme, že tento výčet 10 nejoblíbenějších destinací vám přinese spoustu dalších inspirací do vašeho cestovatelského itineráře.
Levné letenky na Nový Zéland zakoupíte jedině u nás, rezervujte si své letenky včas a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.