Dovolená, která stojí zato! I.

Datum: 14. 12. 2015

Znáte kouzelnější ostrovní zemi než je Nový Zéland? Pro mnoho z nás je to daleké exotické místo plné kouzel, země příliš divoká, ale tolik překrásná!
Nový Zéland je rozvinutá země, přitom její přírodní krásy zůstávají nedotčené i dnes. Poznejte 10 nejkrásnějších míst Nového Zélandu, která byste v rámci této dovolené měli navštívit.

Milford Sound
Tento úzký ledovcový fjord nabízí impozantní scenérie. Nespoutaná divokost a nádherná opuštěnost tohoto místa připomíná člověku moment stvoření. Toto místo je jako stvořené pro návštěvníky, kteří hledají klid a odpočinek.

Waiheke Island je velký ostrov v zálivu Hauraki, lodí je nedaleko od Aucklandu. Díky zdejšímu klimatu se na Waiheke daří hroznům, ze kterých se vyrábí proslulé místní víno.

Bay of Islands je rájem pro všechny milovníky vodních sportů, plachtění i rybaření. Mys Reinga a jeho bezprostřední okolí je doslova napěchované více než stovkou maličkých ostrůvků. Vyzkoušet si zde můžete potápění nebo dokonce plavání s delfíny.

Na Novém Zélandu najdete spoustu částečně aktivních vulkánů, nejaktivnějším z nich je právě White Island. Prozkoumat jej můžete pěšky nebo z helikoptéry, pokud si objednáte let v rámci sopečného vzdušného safari.

Geotermální údolí Te Whakarewarewa je území aktivních vřídel, z nichž některé dosahují teploty až neuvěřitelných 94°C. V této oblasti najdeme i největší gejzír na světě.

V dalším článku vám přineseme další zajímavá místa, kde si každý příjde na své, to co hledá, a to, co má rád. Aktivní dovolená na Novém Zélandu je správnou volbou pro vaši nadcházející dovolenou.
Nejlevnější letenky na Nový Zéland zakoupíte u nás také online!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.