Dotovaná dovolená - zájezdy pro seniory 55+

Datum: 29. 12. 2015

Dovolená pro seniory 55+ již není nereálnou možností, vyjet si dnes do zahraničí mohou i méně movití lidé, kteří touží po slunci a exotice. Neseďte doma, vydejte se poznávat kulturu i tradice do zahraničí. Nyní máte možnost jako senior 55+ cestovat na dovolenou nejen k moři za zvýhodněných podmínek.

Evropská unie vytvořila speciální program Europe Senior Tourism, pomocí něj se snaží rozvíjet cestovní ruch především mimo hlavní turistickou sezónu v některých vybraných lokalitách, využijte nabídky dotovaných zájezdů pro seniory 55+ let, jistě najdete zájezd, který bude dle vašich požadavků přesně pro vás.
Dovolená pro seniory 55+ se stává hitem, tyto dotované zájezdy má ve své nabídce i celá řada českých cestovních kanceláří. Zapojte se i vy a rezervujte si ihned zájezd do Španělska, Itálie, Řecka, Portugalska, apod.

Zájezdy pro klientelu ve věkové skupině 55+ jsou cenově zvýhodněné až o 50%, také váš doprovod může využít zvýhodněné ceny.
Odlety jsou také v blízkosti vašeho bydliště, pravidelné odlety z Prahy, Brna i Ostravy usnadní seniorům 55+ cestu na letiště.
Jednolůžkové pokoje má tato klientela bez příplatku. Navíc hotely zapojené do tohoto programu 100% vyhovují starší klientele nad 55+.
Vybrané zájezdy mají v ceně navíc také půldenní výlet pro skupinu zcela zdarma.
Vyberte si ze široké nabídky zájezdů svou vysněnou cílovou destinaci, vycestujte třeba do malebné Albánie.

Láká vás více než relax na pláži aktivní dovolená? Program zájezdy pro seniory 55+ nabízí v rámci vybraných hotelů služby českých animátorů.
Máte jedinečnou příležitost podívat se do španělské Mallorky, Menorky i na Kanárské Ostrovy, nebo vás láká divoká Andalusie? Také skvostné ostrovy Kalábrie, Sicílie či Sardinie vám dopřejí perfektní zážitky z dovolené. Ale také Madeira nebo orientální Turecko vás nezklamou.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.