Dopřejte svému unavenému tělu odpočinek

Datum: 31. 10. 2015

Termální lázně, koupele, léčivé prameny, wellness, jistě vás napadá, která země se tímto právem pyšní. Maďarských lázní je nespočet a v každých najdete přesně to, co si vaše tělo žádá. Léčivé prameny obsahují mnoho minerálních látek, stačí si vždy pečlivě přečíst informační tabulku složení, a vaše terapie léčivou lázní může začít.
Teplé prameny jsou specialitou Maďarska, kterou se žádná jiná země světa nemůže v takovém množství pochlubit. Mnohé z těchto pramenů jsou velmi léčivé a pomáhají především při kožních i revmatických chorobách.

Dovolená v Maďarsku, tu vám bude závidět leckdo, díky účinnosti zážitkových bazénů se vrátíte jako jiný, zcela odpočinutý, člověk. Tyto bazény zahrnují biosaunu a softsaunu, solnou jeskyni, waitankung - pohybová terapie, medové, perlivé i tibetské masáže; a spoustu dalších odpočinkových terapií.

Horké termální vody působí velmi příznivě proti kornatění cév, tromboembolii, pomáhá zmírnit lupénku i další kožní onemocnění.

Velkou výhodou termálních lázní jsou venkovní i vnitřní bazény, které s oblibou využívají návštěvníci každého věku. U mnoha bazénů nechybí skluzavky, tobogany, venkovní minigolf, volejbalová hřiště, bufety, kamikaze, aquafitness, sauny, solária, i různé masáže. Především děti si zde užijí spoustu zábavy, senioři načerpají nové síly. Nepřítomnost moře v této zemi je vynahrazeno v bazénu s umělým vlnobitím, které skutečné mořské vlny dokonale napodobí.

Díky velkému množství termálních lázní si můžete vybrat ty pravé. V místech, kde se nachází, však bývá také spousta možností, jak zde trávit pobyt mimo bazény. Krásná krajina i příroda, upravené parky a arboretum lákají k příjemným procházkám. Neprávem podceňovaná země přitom nabízí tolik překrásných zážitků plných odpočinku, rádi se sem budete pravidelně vracet.

Užijte si luxusní dovolenou se vším všudy, do Maďarska letecky za jedinečné ceny, rezervujte si své letenky ihned a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.