Doha

Datum: 01. 05. 2010

Letiště Doha | © vobiosDoha International Airport je jediným letištěm v Kataru. Poměrně zanedbávané letiště v roce 2008 odbavilo téměř 15 milionů cestujících, přičemž se očekává, že většina z nich se v brzké budoucnosti budoucnosti přesune na nově budované New Doha International Airport.

Svoji hlavní základnu má na letišti katarská společnost Qatar Airways. Krom té na letišti fungují např. společnosti Air-India Express, Shaheen Air International, Pakistan International Airlines, Biman Bangladesh Airlines, British Airways či Lufthansa.

Spojení s centrem města zajišťují jednak soukromé dodávky a jednak vozy taxislužby. Ty mají oranžovou a bílou barvu a naleznete je před budovou letiště. Vnitřek terminálu nabízí cestujícím několik sedaček, na kterých si mohou odpočinout a zkrátit čekání na další let.

Na letišti zároveň fungují pobočky autopůjčoven Hertz, Sixt, Europcar, Thrifty, Mustafawi, Avis, Budget a Prestige.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.