Do Šanghaje nejen obchodně

Datum: 21. 07. 2015

S našimi levnějšími letenkami se nyní můžete vydat do skvostné Šanghaje přímo z pražského letiště.
Nejlidnatější město Čínské lidové republiky Vás zláká k obchodním schůzkám a jednáním, ale po shlédnutí města už z letadla neodoláte jeho nevýslovné kráse, specifické architektury, převážně výškových budov, a krásy nočních ulic plné světel, barů, restaurací a večerních podniků. Pro přesun z letiště do centra města využijte Maglev, tedy vysokorychlostní pozemní dráhu spojující stanici. Využijete rychlou dopravu a budete mít jedinečný zážitek. Přes 400 km/h rychlostí se v cílové stanici ocitnete během chvilky.
Shanghai tower prostě musíte vidět! Se svými 632 m je 2. nejvyšší budovou světa. Výjimečná je také díky své fasádě, skrz kterou je vidět zvenčí dovnitř budovy.

Pokud Vás lákají vyhlídky, prosklený tunel Šanghajského světového finančního centra ve výšce 474 m je bezesporu nejvyšší vyhlídkou na světě.
Šanghaj naopak neoplývá velkým množstvím historických památek, na rozdíl od mnoha čínských měst, pokud byste chtěli vidět alespoň ty nejznámější stavby, vydejte se do čtvrti Chuang-pchu, která je tvořena výškovými budovami bank a hotelů.
Na protějším břehu spatříte jedinečnou dominantu Šanghaje, Perlu Orientu, jedná se o 468 m vysokou věž z r.1995.
Za historií se vydejte do Šanghajského muzea s expozicí předmětů z období Šang až po nábytek z časů dynastie Čching.
Zajímat Vás však bude Nankingská Třída, je to jedna z hlavních obchodních tepen města směřující k chrámu buddhistů Ťing-an.
Opomenout nesmíte ani okruh pro závody Formule 1.

Ideálním časem pro návštěvu Šanghaje je období od podzimu do jara. Mimo tyto části roku je zde totiž velká vlhkost, a v kombinaci s letními až pětatřicetistupňovými horky jde o velmi nepříjemnou kombinaci.
Přesto využijte naši exkluzivní nabídku a vydejte se do mrakodrapového království!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.