Levné letenky do Moskvy za 4000 czk

Datum: 03. 07. 2009
Aeroflot nově spojuje města Drážďany a Moskvu s dobou letu přibližně dvě hodiny, let operuje letadlem Airbus A319. Tímto způsobem mohou startovat do ruské metropole také cestující z regionu Severní Čechy po krátké jízdě do Drážďan. Aeroflot létá v pondělí a v pátek mezi letišti Drážďany a Moskevským letištěm Šeremeťjevo, které nabízí četná další spojení.Airbus A319 s 116 místy k sezení startuje vždy v 16.30 hodin místního času v Moskvě a přistává v 17.10 hodin v Drážďanech. Zpáteční let startuje v 18.10 hodin v saském hlavním městě a přistává v ruském hlavním městě v 22.45 hodin místního času.

Kdo v létě plánuje návštěvu Moskvy, může letět cenově výhodně za zaváděcí tarif ve výši 155 euro (cca 4000 Kč) tam a zpět (včetně daní a poplatků). Této nabídky lze využít do 31. července 2009 a platí pro všechny lety do 31. srpna 2009.

Na letiště v Drážďanech se lze dostat buď autem nebo vlakem, vystoupíte na zastávce Dresden Neustadt odkud jezdí rychlodráha přímo na letiště. Vlakem trvá cesta Praha - Drážďany cca 2 hodiny a zpáteční jízdenku lze pořídit za asi 800 czk.

Letenky lze zakoupit prostřednictvím všech běžných rezervačních systémů a také na internetu na adresách www.aeroflot.com a www.dresden-airport.de. Drážďanské tarify lze kombinovat s tarify denních letů mezi Moskvou a Karlovými Vary. Společnost Aeroflot již otevřela zimní program letů 2009/10 pro rezervace.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.