Do Beverly za poznáním známé luxusní čtvrti

Datum: 11. 03. 2016

Beverly Hills jistě znáte ze seriálu, víte však, kdo zde dokonce i žije? Například na Roxbury Drive má honosný dům herečka Diane Keaton, na Foothill Road pak stojí bývalý dům známého Franka Sinatry. Na Doheny Road pobývá zpěvačka Christina Aguilera, Sunset Boulevard pak ukrývá rezidence Madonny a Phila Collinse.
Beverly Hills je samostatným městem, je součástí metropolitní oblasti LA County. Navíc se zde točil známý romantický film Pretty Woman a dokonce i celé řady seriálů.

Honosné domy jsou všude, kam se podíváte, a ulice jsou lemovány palmami. Umocněte své zážitky z tohoto pobytu zde procházkou po proslulé Rodeo Drive s luxusními hotely i obchody se značkovým zbožím.
Co ještě nesmíte zapomenout navštívit? Rozhodně je to největší dům v Beverly Hills s parkem Greystone Mansion, kde se často natáčí filmy i seriály (Osobní strážce či Big Lebowski). Beverly Hills Hotel neboli přepychový palác s exotickou zahradou z r. 1912, často nazývaný také „Růžový palác”. „Dům čarodějnic” - Spadena House – navržený filmovým architektem H.Oliverem, uvidíte zde i nejdražší radnici v celých Spojených státech, dům pochází z r. 1932 a byl postaven ve španělském koloniálním stylu.
Spoustu zajímavých informací načerpáte v Museum of Toleranc, kde se expozice zaměřuje na projevy rasismu v USA i na evropský holocaust.
Na ta nejdůležitější místa vás spolehlivě zaveze Beverly Hills Trolley.

Nepropásněte šanci podívat se do Beverly Hills za skvělou cenu! Levné letenky rezervujte již nyní s dostatečným předstihem a podívejte se, kde bydlí světoznámé hvězdy. Letenky do Ameriky budou pro vás skvělou výzvou zažít a poznat opět něco nového, neseďte doma, když ve světě na vás čeká lákavé dobrodružství!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.