Detroit Metropolitan Wayne County

Datum: 11. 10. 2009
Nejrušnější letiště v celém Michiganu leží na detroitském předměstí Romulus. Svoji největší základnu na něm má letecká společnost Northwest Airlines, menší pak Spirit Airlines. Třinácté nejrušnější letiště ve Spojených státech amerických se může chlubit i jednou kuriozitou – hala A jeho terminálu je se svoji délkou 1,6 kilometru druhá nejdelší na světě.

Na letišti naleznete celkem dva terminály, přičemž Edward H. McNamara Terminal slouží výhradně Northwest Airlines a dalším aerolinkám z uskupení SkyTeam – Air France, Continental Airlines a Delta Air Lines, včetně jejich dceřiných společností. Druhý North Terminal pak využívají například US Airways, Spirit Airlines, US Airways, USA 3000, AirTran Airways, nebo Lufthansa.

Do centra města se výhodně dostanete se společností Metro Airport Taxi. Cena za jízdu jedním směrem se pohybuje okolo 41 dolarů, přičemž cena je platná pro jednoho, stejně jako třeba pro tři cestující.

Letiště je poměrně přívětivé i pro nocující cestující – ti mají k dispozici WiFi připojení, čisté toalety a poblíž fontánky i pohodlné kožené sedačky. Přímo na letišti své služby nabízejí i autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.