• Levné letenky >
  • ČSA ruší veškeré spoje do Londýna, Brna, Mnichova, Manchesteru a Kolína nad Rýnem!

ČSA ruší veškeré spoje do Londýna, Brna, Mnichova, Manchesteru a Kolína nad Rýnem!

Datum: 27. 08. 2010
ČSA s platností od 31. října 2010 ruší veškeré linky do Brna, Mnichova, Kolína nad Rýnem, Londýna, Manchesteru (čímž končí i letecké spojení mezi Českem a Velkou Británií v režii našich aerolinií). Zrušení těchto linek ČSA přineslo stamiliony korun za sloty odprodané konkurenčním společnostem. 

Zároveň dochází ke změně frekvence letů u některých spojů. K navýšení dojde u linek Bělehradu, Bruselu, Paříže, Atén, Bejrútu a Petrohradu. Naopak spojů ubude na linkách do Ostravy, Bratislavy, Stuttgartu, Hamburku, Curychu, Boloně, Vilniusu, Osla a Kodaně.

Celá změna je součástí restruktualizace, jež má trvat až do roku 2012. Doposud ČSA pracovaly na modelu, kdy se snažily z Prahy provozovat co nejvíce linek do co nejvíce destinací napříč Evropou. V současné době však dochází k přechodu na model, kdy ČSA chtějí vytvořit "pravidelný letecký most mezi východem a západem".

Tak uvidíme, jak se jim to podaří a s čím přijdou příště.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.