ČSA končí s dálkovou flotilou

Datum: 04. 07. 2009
České aerolinie zruší svoji dálkovou flotilu. Jedná se zejména o přímé linky z Prahy do New Yorku a do Toronta, které přestanou létat od konce října. ČSA tímto krokem reaguje na ekonomickou krizi a menší zájem o letenky.Praha ale o svoji přímou linku do New Yorku nepřijde, přímé lety do New Yorku začala 19. června letošního roku provozovat Delta Airlines, která je společně s ČSA v alianci SkyTeam.

Delta bude létat zatím do New Yorku třikrát týdně (středa, pátek, neděle), od konce října čtyřikrát. Na linku vypraví Boeing 767-300ER s 216 sedadly v ekonomické třídě a 36 sedadly v třídě BusinessElite.

Delta nabídne přímé letenky za ceny od 10 354 korun, většina letenek v rezervačním systému je ale za částky pohybující se mezi třinácti a šestnácti tisíci korunami.

zdroj: iDnes 1, 2

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.