Click4Sky

Datum: 22. 06. 2009
Click4Sky byl internetový systém prodeje letenek Českých aerolinií (ČSA), který si kladl za cíl konkurovat nízkonákladovým leteckým společnostem. Společnost nabízela lety do převážně evropských destinací za jednotnou cenu včetně poplatků a tax, a přeprodávala tak volné kapacity letů ČSA. Provozovatelem systému byla společnost ClickforSky, a.s., dceřiná společnost ČSA.

Historie


České aerolinie oznámily svůj záměr o založení Click4Sky v září 2007. Cílem bylo zvýšení obsazenosti letů doprodejem volných kapacit za ceny konkurující nízkonákladovým společnostem. Jako podmínku si společnost stanovila nutnost nákupu zpáteční letenky přes internet, délku pobytu ze soboty na neděli, nebo alespoň tři dny, a nákup letenky nejpozději měsíc před datem odletu.

Od prosince 2007 prodávala Click4Sky letenky také v zahraničí, kde nabízela především lety do Prahy.

Zdroj: CC BY-SA 3.0 Wikipedie

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.