Cestovatelské setkání o Skandinávii

Datum: 12. 06. 2013
Přijďte mezi ostatní cestovatele a získejte inspiraci pro svá další dobrodružství. Dozvíte se více o různých koutech po celém světě, získáte zajímavé tipy a rady, a možná najdete parťáka pro svou další expedici. Každý měsíc pořádáme setkání zaměřené na jednu konkrétní destinaci určené pro cestovatele srdcem i duší.

Popsat Skandinávii není jen tak


Popsat Skandinávii jako neskutečně krásný region udělá cestovateli stejnou službu, jako když se Asie označí za exotickou. Stejně tak Skandinávie neznamená pouze sošné blonďaté obyvatele a skalnaté fjordy. Skandinávie zahrnuje sibiřský sever, kde se toulají polární medvědi, mohutné vrcholky hor ve Švédsku a Norsku, a zelenou idylku v nížinách v Dánsku. Skandinávie nabízí obrovskou přírodní rozmanitost, která nadchne každého cestovatele. Tentokrát ve čtvrtek 20. 6. se sejdou cestovatelé se zajímavými příběhy, kteří se vám pokusí prostřednictvím svých zážitků přiblížit, co všechno můžete od cesty do Skandinávie očekávat.

Kdy a kde se setkání uskuteční?

V pražském HUB clubu na Praze 5, cca 5 minut od metra Anděl. Začátek je v 19 hodin. Více na Faceboooku: https://www.facebook.com/events/144468729076588/

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.