Cestovatelské setkání o Peru

Datum: 22. 05. 2013
Přijďte mezi ostatní cestovatele a získejte inspiraci pro svá další dobrodružství. Dozvíte se více o různých koutech po celém světě, získáte zajímavé tipy a rady, a možná najdete parťáka pro svou další expedici. Každý měsíc pořádáme setkání zaměřené na jednu konkrétní destinaci určené pro cestovatele srdcem i duší.

Peru z výšky vypadá jako zmačkaný papír pohozený mezi Pacifikem a Amazonským pralesem. V zemi Inků každého návštěvníka čekají velké rozdíly teplot, nadmořských výšek a kultur. Pro Kečuánce, domorodé obyvatele And, znamená Peru v překladu „země hojnosti“, což dokazuje starobylá incká architektura a španělské koloniální stavby postavené z peruánského zlata a stříbra. V Peru se najdou nejen fanoušci přírody, ale i milovníci historie. Poslední pondělí v květnu se opět sejdou cestovatelé se zajímavými příběhy, kteří se vám pokusí prostřednictvím svých zážitků přiblížit, co všechno můžete od cesty do Peru očekávat. Pro naladění správné atmosféry budeme ochutnávat netradiční peruánské čaje!

Více na  našem facebooku.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.