Centrum obchodu a námořní dopravy - Jokohama

Datum: 07. 02. 2016

Jokohama, významné centrum obchodu, zahraničních styků, a především námořní dopravy, se nachází na japonském ostrově Honšú, město je také proslulé největším přístavem v Japonsku.
Významnými památkami jsou především nákupní okrsek Minato Mirai 21, který se stal cílem turistů. Této čtvrti výrazně dominuje budova Landmark Tower (296 m), která je zároveň nejvyšší budovou v Japonsku. Z vyhlídky v 96. patře se vám naskytne nádherná podívaná na celé město. Navštivte také Jokohamské muzeum umění, s expozicí nejrůznějších fotografií a děl moderního umění; ujít se nenechte ani prohlídku Námořního muzea NYK, kde načerpáte spoustu zajímavých informací o historii námořní dopravy v Japonsku, uvidíte i modely lodí. Během procházky parku se nezapomeňte zastavit u kotvícího parníku Hikawa Maru a 860 metrů dlouhý most Yokohama Bay Bridge.
V rozlehlé Čínské čtvrti se nachází chrám Kanteibjó z 19.stol, Cizinecký hřbitov, Jokohama vás jistě ohromí také skvostnou zahradou Sankeien, kterou doplňuje i spousta jezírek a záhonů pestrobarevných květin.

Japonsko je překrásná a velmi zajímavá země, rozhodně se zde vydejte, chcete-li poznat tradiční architekturu a rozmanitou přírodu. Procestujte s námi celý svět, máme pro vás vždy jedinečné nabídky, letenky tak zakoupíte za výhodné ceny! Sledujte pravidelně naši rubriku a zajistěte si své sedadlo v letadle!
Letenky do Japonska si zakupte s dostatečným předstihem a užijte si perfektní dovolenou plnou poznávání dalekých krajin se specifickou krajinou a památkami. Cestování na vlastní pěst může být příjemnou změnou a máte možnost podívat se i do míst, o kterých se vám dosud pouze snilo.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.