Business třídou do Katánie

Datum: 15. 10. 2015

Užijte si pohodlný let v business třídě do sicilské Katánie přímým letem z Prahy.
Toto starobylé město vás uchvátí svou ne příliš veselou historií, a především svou polohou, Katánie se totiž nachází na úpatí sopky Etny.

Na krásném náměstí Piazza Duomo navštivte Dóm sv. Agáty - trojlodní baziliku s Dómskou klenotnicí a muzeem. Také Fontana dell Elefante tvořená lávovým kamenem z Etny stojí za podívanou. Radnice, stavba, z níž vás budou přecházet zraky, kterou na tomto náměstí rozhodně nepřehlédnete. V průjezdu pak neminete vystavené kočáry a nosítka pro slavnost sv. Agáty.
Potrpíte-li si na architekturu a historii, vydejte se do Museo civico, jehož sídlem je dnes hrad Castello Ursino. Dále pak Teatro romano s kapacitou až 7000 diváků, k němuž náleží také menší divadlo Odeon, by vás určitě mohlo také zajímat. Zakupte si lístky na jedno z plánovaných představení, a užívejte si atmosféru, kterou prožijete pouze na opeře v Katánii. Od hudby a kultury se nemusíte vzdalovat, Museo Belliniano, zdejšího rodáka Vincenza Belliniho, vám nabídne velice zajímavé expozice.
Dominantou města je jednoznačně barokní kostel s kupolí sv. Mikuláše s klášterem benediktinů v Aréně. Dnes slouží jako sídlo Univerzity. Nevynechejte ani prohlídku klášterů klarisek, františkánů s kostely sv. Kláry a sv. Františka, a klášter kapucínů.

Zaplňte svůj fotoaparát snímky s malebnou scenérií sicilské přírody, východem i západem slunce nad čistým mořem, písčité pláže také svádí k romantickým procházkám, když se den chýlí ke konci. Ať sem zavítáte z jakéhokoli důvodu, tato země na pobřeží se vám zalíbí natolik, že se sem budete chtít vrátit!

Pokud vám to počasí dovolí, jděte si odpočinout na pláž, nechte sluneční paprsky laskat vaší tvář a ponořte se do víru Katánie, která vás okouzlí od prvního okamžiku. Proto využijte této skvělé nabídky na báječné ceny za letenky! Rezervujte si své místo v business třídě a oddejte se příjemnému dovolenkovému odpočinku i v těchto chladných měsících!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.