Brusel

Datum: 10. 10. 2009
Belgické národní letiště leží v katastru obce Zaventem, přibližně 11 kilometrů na severovýchod od hlavního města Bruselu. V roce 2007 přepravilo celkem 17 876 618 cestujících.

Cestujícím slouží jeden rozlehlý terminál, který se dělí na dvě části. Pier A slouží zejména společnostem Brussels Airlines, Jetairfly, Lufthansa a SAS; Pier B navíc obsluhují mimo jiné American Airlines, Jet Airways, Turkish Airlines, Tunis Air, nebo Royal Air Maroc.

Mezi letištěm a evropskou čtvrtí Bruselu pravidelně jezdí autobusy společnosti MIVB/STIB. Cesta trvá přibližně půlhodinku, přičemž jednosměrná jízdenka stojí 3 eura v případě zakoupení lístku předem a 4 eura v případě zakoupení až ve vozidle.

přespání na letišti můžete využít dřevěné lavičky a plastové sedačky, při čekání si můžete prohlédnout výstavu historických rádií, nebo se jít pomodlit do kaple přímo v terminálu.

Přímo v příletové hale bruselského letiště má své přepážky i čtveřice autopůjčoven. Konkrétně se jedná o společnosti Hertz, Avis, Europcar a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.