Brno

Datum: 01. 05. 2010
Mezinárodní letiště Brno - Tuřany leží necelých osm kilometrů jihovýchodně od centra moravské metropole. V průběhu osmdesátých let minulého století letiště sloužilo téměř výhradně armádě, pro civilní provoz se otevřelo víceméně až s pádem režimu v roce 1989.

Cestujícím slouží jeden jediný terminál a jedenáct pravidelných linek. Ty provozují letecké společnosti Atlant-Soyuz Airlines, ČSA, Ryanair a Smart Wings.

S centrem města vás nejlevněji spojí autobusy dopravního podniku města. Linka 76 jezdí mezi brněnským nádražím a letištěm od 4:30 do 23:00 každou půlhodinu. Jedna cesta trvá asi 20 minut a jízdenka vás přijde na 22 Kč.

Přímo na letišti si můžete vypůjčit i osobní automobil od společností Hertz, Budget, Sixt, Avis, Europcar a National Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.