Bratislava

Datum: 01. 05. 2010
Kromě názvu Bratislava - Milan Rastislav Štefánik Airport je toto největší slovenské letiště známé i pod jménem Bratislava - Ivanka. Leží devět kilometrů severovýchodně od Bratislavského hradu a může se pyšnit pravidelnými linkami do destinací v Evropě i na Středním Východě.

Letištěm v roce 2008 prošlo na 2 218 545 cestujících, na čemž mají velký podíl zejména nízkonákladové letecké společnosti. Aerolinek působí na Ivance celkem šest - nejvíce zastoupený Ryanair, a dále pak ČSA, Aeroflot, DanubeWings, LOT Polish Airlines a Sun D'Or.

Nejlaciněji vás na letiště dopraví autobusy městského dopravního podniku. Linka č. 61 na letiště zajíždí ve směru od Hlavního železničního nádraží a linka č. 96 z ulice Prokofievova v městské části Petržalka. Patnáctiminutová jízdenka stojí 50 eurocentů, hodinová 70 eurocentů.


Bratislavské letiště nepatří mezi ta největší, ale i přesto nabízí cestujícím komfort v podobě pohodlných sedaček a dlouhých kovových laviček. Na letišti sídlí i překvapivě vysoký počet autopůjčoven, jedná se o A. Klees, A-RAI Internacional, Avis, Budget, Carrental24, Europcar, Hertz, EUROCAR Slovakia a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.