Brána orientu s vůní kebabu

Datum: 07. 08. 2015

Navštivte Istanbul, nejhezčí město na světě, kde na vás na každém kroku dýchne historie i kouzlo této orientální země. Turisticky nejvyhledávanější oblastí je staré město, kde se nachází Modrá mešita a překrásný chrám Aya Sofia. Mezi nimi najdete parčík Park Sultan Ahmed s fontánami, kde si můžete s celou rodinou po náročném dni posedět a udělat si svůj piknik.

Pokud chcete Istanbul zažít, sejděte z hlavních turistických tras do jedné z postranních uliček, kde se rázem ocitnete v úplně jiném světě. Typické domy, oprýskaná omítka, čajovny, obchůdky, zasedněte ke stolu a užijte si Orient s neopakovatelnou atmosférou při vodní dýmce a vychutnejte si vynikající čaj.

Jednou z mnoha zdejších zajímavostí je Velký bazar, vyhlášené tržiště, kde si můžete vybrat své suvenýry, koření, oblečení, šperky, zkrátka vše, co byste si přáli!

Na Galatském mostě si můžete svou dovolenou zpestřit lovením rybek, rybářské náčiní vám zde za menší úplatek samozřejmě zapůjčí. Za mostem určitě nevynechejte tradiční rybí trhy, kde vůně mořských plodů a poletující racci vytvoří tu pravou atmosféru, budete mít jedinečný zážitek.

Istanbul, to nejsou jen chrámy a mešity, určitě nevynechejte tuto historickou památku a vydejte se do míst, kde se na loďce projížděl James Bond, sestupte do tajemného podzemí a objevte neskutečný prostor Yerebatanské cisterny ze 6.stol. Velice zajímavá podívaná, která stojí za zmínku!

Rozmazlete své chuťové pohárky pravým kebabem místních prodejců, perfektní jídlo, kterému neodolá žádný turista. Pochutnejte si i na tradiční pomerančové a grepové šťávě, rázem se ocitnete v ráji orientálních chutí!

Letenky do Istanbulu u nás zakoupíte za jedinečné ceny, neváhejte, nepropásněte skvělou dovolenou v Orientu!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.