• Levné letenky >
  • Blíží se sezóna lyžování, zkuste letos změnu!

Blíží se sezóna lyžování, zkuste letos změnu!

Datum: 30. 10. 2015

Bansko je horské městečko rozkládající se v pohoří Pirin. Málo kdo toto letovisko zná, a málo kdo mu také odolá. Můžete sem přijet v zimě i v létě a vždy vám má bulharské město co nabídnout. Stále nově vznikající lanovky a kvalitní sjezdovky jsou důkazem, že čelí stále větší oblibě.
Na své si zde příjdou také milovníci ckyloturistiky, nejvyšší bulharské pohoří Rila a vápencový Pirin nabízí spoustu míst, kam stojí za to vydat se na dvoukolém parťákovi. Ale pokud dáte raději přednost pěší turistice, užíjte si túry do vysokých hor, prohlédněte si pravoslavné kláštery, a nezapomeňte ochutnat místní vynikající víno.
Bansko, co se zimních středisek týče, úspěšně „převálcuje“ i ta slovenská a ukrajinská. Pokud sněhové podmínky dopřejí, je zde k dispozici na 70 km tratí, z nichž nejdelší měří 16 km a končí až v samotné vesnici Bansko u dolní stanice kabinky. Nejvyšší bod se nachází ve výšce 2 600 m n.m., nejnižší 925 m n.m., převýšení tak činí více než úžasných 1 600 metrů. Lyžování je zde podobné alpskému, výjimkou je pouze konzistence sněhu, která je díky klimatickým okolnostem trochu jiná. Sníh je sušší a ovládání lyží v prašanu znatelně jednodušší. Kromě lyžařské vášně si užijte také nezapomenutelnou atmosféru, která panuje v celém Bansku, původní domky, z nichž dýchá tradice i historie, si zamilujete. Dopřejte si v některé restauraci i výborný šopský salát, které k této zemi neodmyslitelně patří.

My pro vás máme, kromě skvělého tipu pro letošní lyžovačku, také letenky do Bulharska za bezkonkurenční ceny! Užijte si letošní zimní prázdniny celodenním lyžováním. Rezervujte letenky pro partu přátel i celou rodinu za jedinečné ceny ještě dnes a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.