Blíží se doba adventu a adventních trhů

Datum: 03. 11. 2015

Vydejte se na adventní trhy do historického Erfurtu, hlavního města spolkové země Durynsko. Náročné shánění dárků pro vaše nejbližší proměňte v milou zábavu, Erfurt je totiž nejpůvabnější německé město, kde zapomenete na stres. Přátelská atmosféra zde panuje po celý rok, avšak ve vánočním čase dvojnásobně.
V rámci nákupů si město prohlédněte, bohatá historie a cenné památky, biskupství i významné instituce jakou je i univerzita založena ve 14.stol., kde studoval i Martin Luther, jsou velmi zajímavé.
Adventní trhy se konají v překrásném prostředí Dómského náměstí, kterému malebnost dodávají Mariánský dóm a kostel sv. Severina, táhnou se přes Rybí trh, Zámecký most až na krásné náměstí Willy-Brandt-Platz. Tyto trhy patří dokonce k nejslavnějším v celém Německu, proto byste je měli navštívit i vy. Najdete zde inspiraci i konkrétní dary, které vám i vašim blízkým zpestří štědrovečerní nadílku. Více než 200 skvostných dřevěných domečků nabízí kromě vánočních dárků také gastronomické pochoutky, umělecké předměty, suvenýry, hračky a spoustu dalšího zboží, které potěší každého.
Kouzelný večer se spoustou světýlek, s mámivou vůní skořice, vanilky a pečených kaštanů, perníkové jesličky, líbivá hudba, koledy, nádherná atmosféra, která vás nadchne.

Rezervujte si letenky do německého Erfurtu ihned a těšte se na jedinečné nákupy v pohádkově krásném prostředí, které si ihned zamilujete. Především klid a pohoda, které zde panují, vám dovolí zapomenout na chvíli na hektické dny před svátky Vánočními. Letenky levně pouze u nás za výjimečně nízké ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.