Bilbao

Datum: 11. 10. 2009
Letiště Bilbao leží přibližně 9 kilometrů na sever od stejnojmenného města, ve španělské oblasti Loiu. S 4 172 903 přepravenými pasažéry za rok 2008 se jedná o nejrušnější letiště v celém Baskicku.

Cestujícím slouží pouhý jeden terminál, ze kterého jsou odbavovány lety do destinací v Evropě a v Severní Africe. Pravidelné letecké spojení zajišťují společnosti Air Berlin, Air Europa, Air France, Brussels Airlines, EasyJet, Iberia, Lufthansa, Spanair, Tailwind, TAP Portugal a Vueling Airlines.

Dopravu na náměstí Moyúa v centru Bilbaa zajišťuje přímo z letiště autobusová společnost BizkaiBus. Linka 3247 je ve směru na letiště v provozu od 5:25 do 21:55, v opačném směru od 6:15 do půlnoci. Autobusy vyjíždějí každých 20 až 30 minut, přičemž jedna jízda trvá necelých 20 minut.

Terminál letiště je sice malý, ale čistý. K dispozici vám jsou tvrdé sedačky, na kterých si můžete odpočinout, jen mějte na paměti fakt, že se letiště na noc zavírá. Z autopůjčoven na letišti působí společnosti Avis, Europcar, Hertz, National Atesa a Sol-Mar.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.