• Levné letenky >
  • Běžecké závody světa, kterých stojí za to se zúčastnit! II.

Běžecké závody světa, kterých stojí za to se zúčastnit! II.

Datum: 29. 03. 2016

Maraton Rapa Nui - Velikonoční ostrov, Polynésie, Tichý oceán (5.6.2016)

Ostrov vulkanického původu pojmenovaný Rapa Nui je nejodlehlejší obydlený ostrov na světě. Délka ostrova je pouze 24 km, ale pokud si chcete vyzkoušet něco opravdu netradičního a nezapomenutelného, Maraton Rapa Nui je rozhodně to pravé. Registrace jsou spuštěny a stále zbývají volná místa. Neváhejte, také letenky za skvělé ceny kupte ještě dnes a ušetřete!

The Big Five Marathon v Africkém národním parku (25.6.2016)

Nejdivočejší ze všech maratonů je jedním z 10 závodů, za kterými se vyplatí cestovat. Podívejte se mezi nosorožce, lvy i slony. The Big Five Maraton vede totiž přímo skrz africký Národní park. Tato možnost rozhodně stojí za to!

The Great Wall of China Marathon v Číně (21.5.2016)

Závod vede Velkou čínskou zdí a rozhodně nepatří mezi ty nejlehčí. Tvrdý povrch, na 5000 schodů a odlišné klima může být skvělou výzvou, ale také tvrdým oříškem.

The North Pole Marathon (9.4.2016)

Jeden z velmi extrémních a nejsevernějších maratonů, který se běží na severním pólu, pokud tedy preferujete raději mrazivější klima oproti pouštním horkům, North Pole Marathon vám bude vyhovovat. Teploty se zde pohybují hluboko pod nulou.

The Polar Circle Marathon v Grónsku (29.-30.10.2016)

Další z extrémních závodů ledovou tundrou v teplotách, které mnohdy nepřekročí -10°C. Závod vede kolem ledovců, ledovcových morén a přes tichou ledovou plochu. Zároveň poznáte jednu z nejodlehlejších a turisticky hůře dostupných oblastí na světě.

Transylvania trail - Bran, Transylvánské alpy, Rumunsko (26. - 27.8.2016)

Toužíte po zážitku s nádechem exotiky v Evropě? Série závodů po stopách hraběte Drákuly v rumunských transylvánských alpách je skvělou výzvou. Transylvánský závod je divoký a technicky náročný závod v horách. Absolvováním Drakulova ultratrialu si navíc vysloužíte tři kvalifikační body z potřebných 9 pro kvalifikaci na Ultra Trial du Mont Blanc.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.