Benátky Marco Polo

Datum: 10. 10. 2009
Letiště pojmenované po slavném mořeplavci Marcu Polu leží přibližně 8 kilometrů severně od centra Benátek. V roce 2008 odbavilo přes osm a půl milionu cestujících, což z něj dělá třetí největší letiště v celé Itálii.

Všechny lety jsou odbavovány z jednoho centrálního terminálu, který má k dispozici celkem 60 odbavovacích přepážek. Na benátském letišti Marco Polo působí i následující aerolinky: Air Berlin, Alitalia, EasyJet, ČSA, Air France nebo British Airways.

S centrem města spojí cestující autobusy dopravců ACTV, ATVO či Terravision. Všechny spoje z letiště odjíždějí po celý den v pravidelných intervalech.

Čekání na ranní let na benátském letišti má několik podstatných překážek – terminál se na noc zamyká, navíc je velmi chladný a s odpudivým hmyzem. Odpočívající cestující mají k dispozici sedačky s opěradly.

Fungující pobočky mají na letišti tyto autopůjčovny: AutoEuropa, AutoServizi Maggiore, Autotravel – Sixt, Avis, Easy Car, Europcar Italia, Hertz, Italy by car – Thrifty, Locauto Tirreno, Targa Rent, Budget a Travelcar.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.