Barcelona - Reus

Datum: 01. 05. 2010

Letiště Barcelona - Reus | © steve p2008Letiště Reus leží zhruba 75 kilometrů severně od Barcelony, a tak se k jeho názvu velmi často přidává právě jméno tohoto španělského města. Letiště zažilo v několika posledních letech významný růst počtu cestujících - v roce 2005 jim prošlo téměř jeden a půl milionu cestujících.

Svoji základnu na něm má nízkonákladová společnost Ryanair, která z letiště operuje i největší počet pravidelných linek. Těmi dalšími svěma společnostmi jsou Thomson Airways a Jet2.com.

Nejjednodušším způsobem, jak se dostat z centra Barcelony na letiště je kombinace vlaku a autobusu. Z barcelonského nádraží jeďte vlakem v ceně 6,45 euro do Reusu a následně autobusem za 2 eura až na letiště. Cesta zabere asi hodinu a půl.

V průběhu čekání na let si můžete čas zkrátit odpočinkem na tvrdých lavičkách v prostorách terminálu letiště Barcelona. Automobil vám přímo na letišti zapůjčí některá ze společností Avis, Europcar, Hertz či Sol-Mar.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.