Bangkok Suvarnabhumi

Datum: 14. 10. 2009
Bangkocké letiště Suvarnabhumi sice bylo otevřeno teprve v září 2006, a již v roce 2008 dokázalo odbavit 38,6 milionů cestujících. Letiště leží přibližně 25 kilometrů na východ od centra města a své základny na něm mají aerolinky Thai Airways International, Bangkok Airways, Orient Thai Airlines, PBair a Thai AirAsia.

Osobní dopravě v současné době slouží jeden čtyřpodlažní terminál, ze kterého létá několik desítek leteckých společností do destinací po celém světě. Mezi aerolinkami nechybí ani Thai Airways International, Thai AirAsia, Bangkok Airways, Air France, Lufthansa, China Airlines, nebo British Airways.

Rychlý, ale stále poměrně levný způsob cesty do centra Bangkoku vám nabízejí expresní autobusy. Za v přepočtu asi 80 Kč vás přímo z letiště odvezou na Silom Road (linka AE1 Suvarnabhumi), Khao San Rd. (AE2 Suvarnabhumi), Central Road (AE3 Suvarnabhumi), nebo na hlavní bangkocké nádraží Hua Lamphong (AE4 Suvarnabhumi). Autobusy jsou klimatizované a odjíždí z prvního patra letištního terminálu.

Čekající turisté mají na letišti k dispozici internetový kiosek a plastové sedačky, nepotěší je však značně předražené jídlo. Z autopůjčoven na letišti Suvarnabhumi působí Budget, Avis a Hertz.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.