• Levné letenky >
  • Baltimore-Washington International Thurgood Marshall Airport

Baltimore-Washington International Thurgood Marshall Airport

Datum: 11. 10. 2009
Mezinárodní letiště Baltimore-Washington, běžně známé pod zkratkou BWI, leží v katastru obce Linthicum v Marylandu. Od města Baltimore je vzdálené 16 kilometrů a od hlavního města Spojených států 48 km. V roce 2008 letiště odbavilo 20,49 milionu cestujících; svoji základnu na něm má letecká společnost AirTran Airways.

Na letišti Thurgooda Marshalla v současné době fungují čtyři terminály, včetně nedávno sloučené haly A/B, kterou využívají výhradně Southwest Airlines. Haly C, D a E pak slouží mimo jiné společnostem AirTran Airways, United Airlines, US Airways, USA 3000, British Airways, nebo Cape Air.

Nejrychlejší doprava mezi letištěm a stanicí metra Greenbelt je autobusovou linkou BWI Express Metro. Autobusy jezdí sedm dní v týdnu každých 40 minut – ve všední den 25× a o víkendech jednadvacetkrát. Jednosměrná jízdenka při platbě v hotovosti stojí 1,35 dolarů.

Pokud potřebujete na letišti přespat, můžete využít čalouněné sedačky v Terminálu E, popřípadě v terminálu společnosti Southwest. Na letišti mají své přepážky i autopůjčovny Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.