• Levné letenky >
  • Andaluská Huelva vás nadchne, konec května a červen zde nabízí nejvíce zážitků!

Andaluská Huelva vás nadchne, konec května a červen zde nabízí nejvíce zážitků!

Datum: 20. 11. 2015

Huelva je jedna z osmi provincií španělské Andalusie, okouzlí vás především svou přírodou. Dlouhé, široké písečné pláže jsou od rušných promenád odděleny křovisky, takže zde nebudete ničím rušeni.

Huelva hraničí s Portugalskem a je nejlépe dostupná z portugalského města Faro. Ať už se ubytujete ve kterémkoliv hotelu na pobřeží Atlantského oceánu, budete svědky velkého přílivu a odlivu. Břehy jsou pozvolné, voda je příjemně teplá, tato dovolená je vhodná i pro rodiny s dětmi. Přístup k plážím vede většinou po dřevěných molech, na kterých si můžete v klidu vychutnávat šumění moře. Ráno si přivstaňte, stihnete na pláži pískový manšestr - pláže tady každý den čistí a uhlazují.

Náměstí města Moguer zdobí socha bratrů Pinzónů, kteří zapůjčili své lodě Kryštofu Kolumbovi.
Nejlepší způsob, jak poznat pobřeží, je vypůjčit si kolo. Hezká cyklostezka vede z Isla Canela podél pobřeží do Punta del Moral. Dále pokračuje k obranné věži Torre Canela, ze které se vám naskytne výhled na bývalé solnice a ornitologickou stezku. Výlet můžete zakončit u ekologického muzea Ecomuseo Molino de El Pintado - starého mlýna, který fungoval na systému přílivu.

Na perfektní zážitkový výlet do národního parku Doňana vyrazte speciálním autobusem s koly z traktoru, umožňujícími pohyb po písečných dunách. Uvidíte volně se pasoucí divoké koně, králíky, zajíce, daňky, jeleny, plameňáky a při velkém štěstí i rysy. Přijeďte sem na konci června a budete svědky velkého svátku, kdy se vyvádějí klisny s hříbaty. Slavnostní procesí koní vede vesničkou El Rocío, kde je místo asfaltové silnice jen písek, protože divocí koně nejsou okovaní. Ve vesničce se také každoročně koná největší španělské procesí Romería El Rocío, sejde se zde až na milion osob, aby z místního kostela vynesly slavnou Pannu Marii. Procesí probíhá na konci května a trvá několik dní.

Pokud se rádi zajímáte o Kryštofa Kolumba, navštivte klášter La Rábida, zde se dozvíte o výpravách a osudu jeho syna. Klášter pocházející z dob františkánské reformy ze 13. stol. je Národní památkou. Nedaleko pak navštivte molo s kolumbijskými karavelami Muelle de las Carabelas. Jedná se o muzeum a stálou výstavu o zámořských plavbách Kryštofa Kolumba. Máte možnost nastoupit na palubu replik lodí, které byly zhotoveny k pětistému výročí objevení Ameriky.
Nejlevnější letenky na skvělou dovolenou ve Španělsku rezervujte již dnes a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.