Alsaskem na kole

Datum: 18. 02. 2016

Vydejte se na kole po francouzském regionu, kde na vás čeká krajina plná prosluněných vinic, vynikající místní gastronomie, cyklotrasy vedoucí kolem středovekých domů a kolem nádherných jezer Lac Blanc a Lac Noir. Navštivte štaufský hrad Haut-Koenigsbourg, a zastavte se v metropoli Štrasburk, který poznejte i s jeho moderní architekturou.
Naplánujte si bezvadný výlet na kole z Marckolsheimu. Cestou by vás mohla zlákat prohlídka Vaubanovy pevnosti v Neuf-Brisachu i příjemná návštěva města Colmar či původního opevnění v Breisach am Rhein.
Výlety na kole mají skvělou výhodu v tom, že můžete zastavit kdykoliv se vám zachce a můžete tak spatřit mnoho památek i nádhernou krajinu. Například prohlídka koncentračního tábora Camp de Struthof či trasa vedoucí přes hřebeny a přes Champ du Feu s průjezdem malebnými vesničkami do Sélestatu bude perfektním zážitkem. Rozhodně navštivte i hrad Haut-Koenigsbourg, malá, krásná městečka Hunawihr a čapí zoo. V jezeře Lac Blanc si při teplém počasí můžete i zaplavat.
Nenechte si ujít tradiční ranní trhy v Obernai a sjezd z Mont Sainte-Odile do Barru, odkud se po vinařské cyklostezce dostanete k poutnímu kostelu Ebersmunster.
Vyjeďte na nejvyšší vrchol pohoří Vogézy Grand Ballon (1 424 m n.m.) až do lyžařského střediska Le Markstein, odkud se dostanete přes údolí říčky Fecht do kempu.
V rámci tohoto cyklovýletu neopomeňte navštívit alsaskou metropoli Štrasburk a vyhlídkové plavby po kanálech.

Rezervujte si ještě dnes letenky do Štrasburku a nenechte si ujít výlet krásným okolím na kole. Levné letenky zakupte i pohodlně z domova a ušetřete spoustu peněz!
Naplánujte si skvělý víkend plný poznání a aktivního odpočinku!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.