Air Namibia

Datum: 20. 09. 2009
Air Namibia jsou národní aerolinky tohoto západoafrického státu, své sídlo mají ve hlavním městě Windhoek. Společnost provozuje pravidelnou regionální, národní i mezinárodní osobní a nákladní dopravu. Své základny pro domácí i mezinárodní přepravu má na letištích Windhoek Eros Airport, resp. Windhoek Hosea Kutako International Airport.

Letecká společnost byla založena v roce 1946 pod jménem South West Air Transport a svůj provoz zahájila o dva roky později. V roce 1959 změnila svůj název na South West Airways a v roce 1978 se spojila s Namib Airem, přičemž převzala i jejich jméno. O další čtyři roky později pak aerolinky získala namibijská vláda a roku 1987 z nich udělala národní leteckou společnost. Ta se v říjnu 1991 pro získání nezávislosti země přejmenovala na nynější Air Namibia.

Pro své pravidelné zákazníky namibijské aerolinky provozují věrnostní program Reward$. V něm cestující sbírají nalétané míle, za které získají buď 50% slevu, nebo další letenku zcela zdarma. Za nasbírané body lze rovněž navýšit cestovní třídu.

Namibijské národní aerolinky v současné době (červenec 2009) létají alespoň jednou týdně do těchto destinací:

  • Angola: Luanda

  • Botswana: Maun

  • Jihoafrická republika: Kapské Město a Johannesburg

  • Namibie: Lüderitz, Mpacha, Ondangwa, Oranjemund, Walvis Bay, Windhoek – Eros a Windhoek – Hosea Kutako

  • Německo: Frankfurt

  • Zimbabwe: Victoria Falls


K 7. dubnu 2009 měly Air Namibia k dispozici tyto letouny:PočetTyp letadlaKapacita2


Airbus A340-300

2784


Beechcraft 1900D

192


Boeing 737-500

107


Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.