Aerosvit Airlines: Letenka do Indie za 9.276 Kč

Datum: 12. 04. 2012
Jestli jste otráveni z drahých letenek do jižního Španělska a Portugalska, raději zkuste něco nového. Opuste na týden i více Evropu a poznejte krásy Dillí i jinou kulturu. Levné jídlo, jeden ze sedmi divů světa - palác Tádž Mahal - či Humájunova hrobka, která patří do světového kulturního dědictví. Letenky do Dillí s přestupem v Kyjevě za 9.276 Kč nabízí ukrajinský přepravce Aerosvit Airlines. Ač nezažijete nejspíše komfort SWISS či Emirates, cena je určitě velkým lákadlem. Navíc je stále hodně dostupných kombinací v květnu, červenci a sprnu, návrat možný pak v květnu, červenci, srpnu i v září. Víza můžete vyřídit v Praze a jejich vyřízení je pro turistu spíše formalitou, avšak je nutné na tuto povinnost pamatovat, zejména ze dvou důvodů. Vyřízení trvá okolo 7 dnů a jak varuje Ministerstvo zahraničí: "V žádném případě není možné obdržet indické vízum na hraničním přechodu na letišti v Dillí."

 

Letenky do Dillí můžete nezávazně rezervovat i kupovat například přes www.brabec.eu, platba pak probíhá převodem, kartou či hotovostním vkladem.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.