Latam Airlines Group

LATAM Airlines Group SA je nový název pro LAN Airlines SA - v důsledku fúze s TAM SA LATAM Airlines Group SA nyní zahrnuje LAN Airlines a její pobočky v Peru, Argentině, Kolumbii a Ekvádoru, a LAN Cargo a její pobočky, jako stejně jako TAM SA a její dceřiné společnosti TAM Linhas Aereas SA, včetně TAM obchodní pobočky Transportes Aereos del Mercosur SA, TAM Airlines (se sídlem Paraguay) a MultiPlus SA-

Toto sdružení tvoří jednu z největších skupin leteckých společností na světě poskytující služby v přepravě cestujících do cca 150 destinací v 22 zemích a nákladní přepravu do 169 destinací v 27 zemích, s flotilou 310 letadel. Celkově LATAM Airlines Group SA má více než 51.000 zaměstnanců a její akcie jsou obchodovány v Santiagu, stejně jako na newyorské burze, a na burze v Sao Paulu, ve formě BDRs.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.